052-5637133
yosefhaosef@gmail.com

מושגי בסיס שיש להכיר לפני שניגשים לבחור חברת פינוי תכולת דירה

מטרת המאמר הנוכחי הוא להכיר את מאגר מילות המפתח  ואמרות הכנף שחובה להכיר לפני שניגשים לבחור חברה לפינוי דירה או חברת פינוי ירושה. הכרת המושגים הבסיסיים של עולם פינוי הדירות או פינוי הירושות יקל במשהו על המשא ומתן הנשכני שממתין לכם כאשר תפגשו בעסקן פינוי הדירות

פינוי תכולת בחינם - זהו אחד ממושגי המפתח הבסיסיים ביותר וטכניקת השיווק הנפוצה ביותר בקרב עסקני פינוי דירות. רוב האנשים שירשו דירה ונדרשים לפנות אותה בפרק זמן קצר נוטים להעדיף לבחור בדרך זו, אך הם אינם יודעים שישנו פער בין האופן שבו הם מדמיינים את ההליך לבין מה שמתרחש הלכה למעשה. כפי שציינתי במקום אחר באתר, המושג פינוי תכולת דירה בחינם הוא אחד התרמיות הגדולות בתחום פינוי הדירות או הירושות, והוא ישראבלוף של ממש. רוב המפנים מבטיחים להגיע ולפנות את הדירה בחינם, אך בפועל כשהם מגיעים למקום הם מסבירים באופן רהוט מדוע במקרה הספציפי שלכם מדובר על הליך שאינו משתלם בעבורם ושעליכם לשלם עבור פינוי הדירה מהפריטים הישנים של סבתא.

רק תמונות או פסלים נחשבים פריטי אספנות - רוב האנשים מחזיקים בתפיסה המוטעית שבדירה של סבתא אין פריטי אספנות, מפני שלימדו אותם שרק פסלים או ציורים עשויים להיות העלי ערך כספי משמעותי. אז זהו שלו. רוב הסחר בפריטי אספנות כולל פריטים שאינם יצירות אומנות "כבדות", אלא פריטים יומיומיים פשוטים יותר. פריטים כמו תקליטים ישנים, ספרים, עיתונים צעצועים ועוד נסחרים בכמויות גדולות הרבה יותר מאשר יצירות אומנות או תמונות. לכן, טרם ששוקלים לפנות למומחה פינוי תכולת דירה או עסקני פינוי ירושות, כדאי ורצוי לפנות למישהו בעל ידע בסיסי במגוון תחומי אספנות על מנת שלא תפספסו בין הררי הפריטים חפץ שנחשב לפריט אספנות.

מומחה פינוי תכולת דירה - "מומחה פינוי דירות" הוא אחד הביטויים שצצים בגוגל כאשר מבצעים חיפוש מילות מפתח של "פינוי דירות" או "פינוי ירושות". נכון שתמיד כדאי לפנות למומחה כשיש צורך בסיוע או עצה טובה, אבל "מומחה פינוי דירה?!". אני מכיר מומחי נדל"ן, רופאים מומחים, מומחים פיננסים וכו', אבל להצהיר שיש צורך במומחה על מנת לפנות דירה מחפצים זה קצת יומרני ובעיקר לא ישר. מטרת הביטוי היא ליצור בקרב מי שמבקש ליצור שירות זה פאניקה של ממש, כאילו יש צורך ללמוד שנים או להתמחות על מנת להכניס למשאית מקרטעת ארגזי בגדים או מקרר חצי עובד. חברים, מבטיח לכם שככל שתמיינו את דירת הירושה של סבתא לבד וללא סיוע של מומחה תצאו נשכרים יותר.

פילנתרופים של פינוי דירות - חלק גדול מאתרי פינוי הדירות מציע פינוי תכולת דירה לתרומה. ככל הידוע לי, אין היום עמותה או ארגון שמציעים את השירות הזה באופן בלעדי ולא כתוצר לוואי של פינוי תכולת דירה למטרת רווח. ככל שאין לכם שום צורך באף אחד מהפריטים שבדירה, ברוב המקרים יהיה נכון יותר למכור אותם ולתרום את הכסף לכל גוף או עמודה שקרובה לליבכם. רוב האנשים שיציעו לכם שירות זה של פינוי תכולת דירה לתרומה הם סוחרים ולא פילנתרופים.

קונים תכולת דירה - דומה במשהו לסעיף בו פתחנו אודות פינוי דירה בחינם. לא משנה מה מבטיחים לכם באתרי האינטרנט או בשיחת הטלפון עם סוחרי פינוי דירות, תמיד יהיה פער משמעותי בין מה שהובטח בשיחת הטלפון לבין מה שמתרחש הלכה למעשה כשהמפנה מגיע לדירה. עסקני פינוי הירושות הם סוחרים ממולחים ומוכשרים עד כדי שליטה גופנית אבסולוטית בעוויתות פנים שאמורות לרמוז לכם עד כמה הוא אינו מרוצה מחפצים שבדירה. זו נקודת הפתיחה למשא ומתן, ומכאן יחל נאום חוצב להבות שלא היה מבייש את אמיל זולא, שמסביר למה העסקה הנוכחית לא משתלמת, והכי חשוב, מדוע עליכם לשלם עבור פינוי החפצים הישנים.

משא ומתן שובר שוויון

לסיכום, אם אתם בצומת בה אתם נדרשים לשירות של פינוי תכולת דירה המכילה פריטים ישנים כמו ספרים, תקליטים, מסמכים, עיתונים וכל פריט ישראלי ישן, יש מצב שהם פריטי אספנות בעלי ערך. גם אם במבט ראשוני הררי החפצים המאובקים נראים לכם חסרי ערך, יש מצב שאתם טועים.
 
 
טואול בניית אתרי אינטרנט