052-5637133
yosefhaosef@gmail.com

פינוי ירושות ועזבונות בשנת 2024 - הטעות הרווחת של יורשי נכסים, וכיצד ניתן להפיק מקסימום רווח מתכולת הבית שירשתם 


מטרת המאמר היא לנסות ולהסביר על מאחורי הקלעים של מושגי מפתח בעולם פינוי הדירות, מה חשוב לדעת לפני שמזמינים קונה ירושות או מפנה ירושות ואיך ניתן להימנע מאחת הטעויות הקלאסיות בתחום, ולהפוך את התהליך המייגע של פינוי דירה לקל יותר ולהניב ממנו רווח כספי משמעותי

אם הגעתם לדף זה סביר שחיפשתם בגוגל "קונה ירושות" או "פינוי ירושות" ואתם נמצאים בצומת מורכבת בה ירשתם דירה המכילה פריטים רבים שאין לכם צורך בהם, ואין לכם מושג אודות ההליך המורכב יחסית של פינוי ירושות או פינוי דירות ובעיקר אילו אפשרויות עומדות בפניכם. 

בשלב ראשון חשוב שתדעו שאחת הטעויות המרכזיות של מי שזקוק לשירות של פינוי ירושה או פינוי דירה הוא רצון למימוש מהיר של הנכס אותו ירש, מבלי לתת את הדעת על הרווח שניתן להפיק מהחפצים הישנים שבדירה. חיפזון זה מוביל לשיקול דעת מוטעה ולקבלת החלטה של מכירה או השכרה של הבית במהירות, וכנגזרת לכך להפסד כספי משמעותי שניתן היה להפיק ממכירת הפריטים המצויים בדירה. אגב, אם יש לכם מעט זמן פנוי אני מזמין אתכם לקרוא את המדריך אולטימטיבי לפינוי תכולת דירה, שם אני מסביר באריכות מהו סדר השלבים לפינוי דירה מיטבי.

עסקני פינוי ירושות או פינוי דירות מנצלים את הלחץ בו נמצאת המשפחה ואת הרצון לפינוי מהיר של הדירה, ובכך אתם מפסידים סכומי כסף משמעותיים שהייתם עשויים לקבל עבור פריטי אספנות של ממש. בין אם מדובר על ספרים ישנים ועתיקים, פריטי יודאיקה, פריטי ישראליאנה, תקליטים, או אפילו בגדים משומשים, עבור כל אחד מהם ניתן להרוויח סכומי כסף משמעותיים, כנ"ל בנוגע לאוסף המסמכים העתיקים של סבא משנות 20 או אוסף קופסאות הפח הישנות של סבתא.

מי בכלל קונה ירושות ומה הקשר לאספנות ולרווח כספי?

רוב האנשים שברשותם ירושה למכירה אינם יודעים שבתכולת ירושה או העיזבון מצויות שכיות חמדה ופריטים רבים שבעבורם ניתן להרוויח סכומי כסף משמעותיים, בין אם מדובר על ספרי בישול משנות החמישים או משחקי קופסא ישראלים משנות הארבעים. לרוב, תכולת הדירה, הירושה או העיזבון אינם מעניינים את היורשים, ובכך הם מוותרים על הזדמנות אמיתית לקבלת תשלום אטרקטיבי עבור החפצים הישנים שבדירה, וזאת בשל הרצון לרווח מהיר ומשמעותי יותר מעצם מכירת הדירה או הבית. 

כאן בדיוק אני נכנס לתמונה, אני אספן בעל מגוון רחב של תחומי עניין, ומוכן לשלם משמעותית תמורת החפצים הישנים שאין לכם עוד צורך בהם, ואני בהחלט מסוגל לרכוש כמות גדולה של חפצים או תכולות דירה שלמות. את רוב פריטי האספנות שלי השגתי בעיקר בשווקי פשפשים ופשוט מאסתי בתשלום דמי תיווך לסוחרים או מי שקונים ירושות, לכן אני פונה כיום ישירות למי שרוצה לפנות את תכולת דירתו וזקוק לפינוי ירושה או עיזבון. בדרך זו גם אני וגם אתם חוסכים תשלום מיותר לגורם שלישי המתווך ביננו. אני לרגע לא רוצה לפגוע בפרנסתם של מי שעוסקים בפינוי דירות או פינוי ירושות ועיזבונות ואני בהחלט מעריך את נסיונם, אך ככל שהעמקתי במשך השנים בתחום האספנות, למדתי שקשר בלתי אמצעי וישיר עם בעלי הנכס יאפשר לי לאתר כמות גדולה יותר של חפצים, וחשוב לא פחות, יאפשר לי לשמוע את הסיפור שמאחורי החפץ ובעליו. אני חובב מושבע של היסטוריה ישראלית  ופולקלור יהודי ומאמין שהדרך הטובה ללמוד היסטוריה היא באמצעות חפצים.

דברים שלא שלא יספר לכם קונה הירושות או מפנה הדירות "הקלאסי"

אם כן, אתם נמצאים בצומת שבו אתם מחזיקים בירושה למכירה ומעוניינים באיש מקצוע הוגן שקונה עזבונות. רוב החברות בתחום פינוי דירות או פינוי ירושות מציגות עצמן כתאגידי על המעסיקים רבבות עובדים, צוותי שירות לקוחות וצי של משאיות ומנופים, למרות שבפועל הדברים מעט שונים וברוב המקרים מדובר באדם אחד המגיע עם טנדר ופועל שאסף בבוקר בקרן הרחוב.

לא משנה מה הובטח לכם בשיחה הטלפונית או באתר האינטרנט של קוני עזבונות וירושות, בפגישה בינכם לבין סוחר הירושות יתקיים תסריט שיחה קבוע. קונה הירושות תמיד ינסה לשכנע אתכם שתכולת הדירה או הירושה אינם אטרקטיביים או סחירים, וכי פינוי הדירה ושינוע החפצים הישנים לא משתלם בעבורו. ברוב המוחלט של  המקרים עסקן פינוי הדירות ידרוש מכם בשלב זה תשלום כספי עבור פינוי הירושה, ואם בכל זאת יציעו לכם תשלום עבור התכולה, המחיר יהיה נמוך עד כדי גיחוך ולא ישקף את הערך האמיתי של החפצים.

לכן, שניה לפני שאתם סוגרים עיסקה עם עסקני פינוי ירושות כדאי לכם לקרוא מעט באתר על מנת לקבל הערכה אודות השווי של הפריטים הישנים שבירושה או בעיזבון. אגב, קחו בחשבון שבסופו של התהליך ככל הנראה תאלצו בכל מקרה להעזר בשירותיו של קונה ירושות, אך לפני שאתם עושים כן, אני ממליץ לכם לקרוא מעט בנושא ולהעזר במספר כללי אצבע שריכזתי ומסייעים בבחירת מפנה תכולות דירה הגון מתוך ים השרלטנים והחברות המפוקפקות.

עסקני פינוי הירושות לא רק מציגים עצמם באתרי האינטרנט כתאגידים המעסיקים רבבות עובדים, אלא בחלק מהמקרים הקורא מתרשם שמדובר במשפטנים בעלי התמחות בחוקי עזר עירוניים, וכל זאת על מנת להזהיר אתכם מקנסות העתק שתקבלו אם תורידו את הרהיטים לפינת הרחוב (דבר שלא נכון עובדתית...). עוד, לעיתים הם מציגים עצמם כמומחים לפסיכיאטריה או פסיכופתולוגיה וישכנעו אתכם שמבחינה רגשית, הדרך הטובה ביותר עבורכם להתמודד עם הררי החפצים שהשאירו אחריהם ההורים המבוגרים היא באמצעות מכירת כל הירושה כמיקשה אחת, ועדיף שאתם לא תהיו בדירה בזמן הפינוי.

בקיצור, המטרה המרכזית של החברות הללו היא לאפשר להם אוטונומיה מלאה על כל תכולת הדירה, ועדיף בעבורם שלא תהיו נוכחים בזמן הפינוי. אם אתם רוצים להבין מדוע חשוב לעסקני פינוי הירושות שלא תהיו בדירה בזמן פינוי הדירה, אני מציע לכם לקרוא את המאמר שלי "מה חשוב לדעת לפני פינוי דירה, או איפה סבתא החביאה את הכסף והתכשיטים". 

אני מציע לכם אלטרנטיבה פשוטה ומשתלמת, לקנות מכם את אותם פריטים המעניינים אותי מתוך תכולת הבית, ולקבל עבורם תשלום גבוה ואטרקטיבי. שימת לב שאין מדובר על שירות של פינוי ירושה או פינוי דירה "קלאסי", אני אספן בעל תחומי אספנות רבים ומגוונים ואני מעוניין לקנות את הפריטים הישנים והעתיקים המצויים בדירות של ההורים או הסבים שלכם. אני מבטיח לכם שלאחר מפגש איתי יהיה בידכם ידע שיאפשר לכם משא ומתן נשכני עם עסקני פינוי הדירות או הירושות. 

אם אתם זקוקים לשירות של פינוי ירושות או פינוי דירות קשישים לפני מעבר להית אבות, או שיש לכם עיזבון או ירושה למכירה, התאפקו, המתינו מעט לפני מימוש המכירה או השכרת הנכס, טלפנו אלי ותנו לי אפשרות לשלם לכם בנדיבות על פריטים ישנים או אוספים שלמים. תאמו עמי פגישה טרם הגעת צוות פינוי ירושות או סוחרים הקונים ירושות, ואפשרו לעצמכם הזדמנות לרווח כספי אמתי מחפצים שממילא אין לכם עוד צורך בהם. תחומי האספנות שלי הם מגוונים, החל מספרים עתיקים וניירת ישנה מימיה הראשונים של המדינה, דרך משחקים וצעצועים ועד קופות צדקה ישנות. אנא עיינו ברשימת הפריטים המעניינים אותי. אם אתם מתלבטים לעניין שווי החפצים הישנים שבירושה או העיזבון, אתם מוזמנים לקרוא באתר את אחד מהמאמרים הרלוונטיים שבאתר או ליצור עמי קשר במייל או בטלפון. 

שימו לב שאני מגיע לכל חלקי הארץ, בין אם מדובר על פינוי תכולת דירה בגבעתיים, פינוי דירה ברמת גן, אלטעזאכן בחולון ואפילו פינוי דירות בחיפה.

אגב, אם אתם במצב רוח נדבני ושוקלים פינוי תכולת דירה לתרומה, כדאי שתקראו קצת בנושא, מדובר אומנם ברעיון טוב שנשמע מצויין בתיאוריה, אך הוא מלווה בכמה קשיים לוגיסטיים שכדאי ללמוד עליהם. 
logo בניית אתרים