052-5637133
yosefhaosef@gmail.com

פינוי תכולת דירה ואספנות ב 2024
מטרת המאמר היא להסביר מדוע משתלם יותר להמתין לפני שמזמינים אנשי מקצוע של פינוי דירות. רוב האנשים לא יודעים שבתכולת הדירה של הההורים המבוגרים עשויים להיות פריטי אספנות נחשקים, ומי בכלל חשב שאוסף העיתונים הישנים של סבא הוא בעל ערך כספי? הבנת הקשר שבין פינוי תכולת דירה ואספנות עשוי להניב לכם רווחים כספיים משמעותיים
 

כפי שמצהירים רוב בעלי המקצוע של פינוי דירות או פינוי בתים, רצוי שפינוי תכולת הדירה יבוצע ע"י צוות מיומן ומקצועי. הבעיה המרכזית היא באיתור אותו אדם או צוות בתוך ים החובבנים ומיעוט השרלטנים. לפני שאציג את המסקנות המרכזיות שיש להתייחס אליהם בסוגיות של פינוי תכולת דירה או פינוי דירות נפטרים, אציג את עצמי בקצרה. אני כבר מצהיר, אני לא מפנה דירות - אני אספן, וברשותי מגוון גדול של אוספים ופרטי אספנות, רובם ישראלים ויהודיים, ואני בהחלט רוכש תכולות דירה שלמות.

ברוב המוחלט של המקרים, החפצים מפינוי הדירות מוצאים את דרכם לשווקי הפשפשים ברחבי הארץ, והנפוצים שבהם הם שוק הפשפשפים ביפו, חיפה או רמלה.

יש בי אהבה רבה לשווקים הללו, ואני בן בית ברובם, א-ב-ל, ככל שהעמקתי בתחומי האספנות שלי הבנתי שאני רוצה להגיע למקור באופן ישיר ובלתי אמצעי, מבלי שאהיה חייב לעבור דרך מתווכים. היתרונות המשמעותיים בקניה ישירה וללא תיווך הם באפשרות שלי ללמוד על גלגול החפץ והסיפור שעומד מאחוריו, וגם בחיסכון כספי, כיוון שאני משלם ישירות לבעל הנכס או ליורשים, ללא דמי תיווך לסוחר או לרוכל. היתרון בעבורכם הוא רווח כספי גבוה הרבה יותר בהשוואה לסכום שהייתם מקבלים מעסקני פינוי תכולת דירה או פינוי בתים. הקניה שלי היא אומנם ממוקדת בפריטים המעניינים אותי, אך יש לי אפשרות לקנות גם כמויות גדולות של חפצים ופריטים ישנים. גם אם נדמה לכם שאין בתכולת הדירה של סבתא שום חפץ בכל ערך אספני, צרו עימי קשר כיוון שאתם באופן ודאי טועים. 

 
פינוי דירה ואספנות - הסוד השמור ביותר של עסקני פינוי דירות

למשל, רוב האנשים לא מייחסים חשיבות לניירת, למסמכים הישנים, לתעודות ולספרים המשומשים של הסבים, ולא יודעים שהם עשויים להיות מבוקשי ביותר ע"י אספנים. אותו הכנ"ל בנוגע לקופות חיסכון, משחקים וצעצועים ישנים, תקליטים ואפילו בגדי וינטג'. אין שום סיבה הגיונית שתמכרו את החפצים הללו כמקשה אחת יחד עם המקרר הישן או הספות המרוטות. אני מציע לכם לעשות רווח כספי משמעותי מתכולת הדירה, ובאותה ההזדמנות להיפטר מהחפצים שאינם שמישים עוד עבורכם. 

נכון שבמרבית המקרים של פינוי דירות נפטרים עיקר העניין של היורשים הוא בנכס עצמו, והם מייחסים חשיבות פחותה לתכולת הדירה ולחפצים הישנים שבה, אך זוהי טעות. בדרך כלל מי שמחזק ומשמר חשיבה מוטעית זו בקרב בני המשפחה הם עסקני פינוי דירות. אלו מבינים את המצוקה והרצון למימוש מהיר של הנכס, ותמיד דואגים להסביר באופן כמעט אקדמי מדוע תכולת הדירה אינה שווה מאום, ומדוע יש צורך לשלם להם על מנת שיפנו את הפריטים הישנים של ההורים המבוגרים. סוחרים ממולחים אלו ברוב המקרים מנצלים את תחושת הבלבול והנסערות הרגשית של בני המשפחה וידרשו מחיר גבוה עבור פינוי הדירה. אגב, קחו בחשבון שברוב המקרים בתהליך המשא ומתן עם מפני תכולת הדירה ידם תהיה על העליונה והרווח שלהם מהפריטים הישנים שבבית ההורים עשוי להגיע לסכומים לא מבוטלים. במקום אחר באתר מופיע מאמר שמסייע להתמודד עם האתגרים הרגשיים בפינוי דירות, ממליץ לכם לעיין בו טרם תחילת התהליך המאתגר. 

פינוי תכולות דירה ואספנות בכל הארץ

שימו לב שאני מגיע לכל חלקי הארץ, בין אם מדובר על פינוי תכולת דירה בחיפהפינוי דירה בירושלים, או פינוי דירה ברמת גן. 

כאמור, רוב האנשים אינם יודעים שהחפצים הישנים מתכולת הדירה של של סבתא והאספנות של סבא עשויים להיות מבוקשים ביותר. אני אספן שמשקיע אנרגיה ומשאבים באיתור פריטים שמעניינים אותי, ואני ומוכן לשלם בנדיבות עבורם. קל מאוד לקנות בשוק הפשפשים פריטים ישנים או אוספים, אך מהנה הרבה יותר לקנות תכולת דירה או ירושה ולשמוע בו במקום על ההיסטוריה והגלגולים הרבים שעבר חפץ מסוים ובעליו. אני מציע לכם ליצור איתי קשר טרם הגעת המפנים המקצועיים שמציעים "פינוי דירה חינם" או לכל היותר "מחיר הוגן", ובכך להבטיח לעצמכם רווח כספי משמעותי עבור החפצים הישנים של הסבים או ההורים.

אגב, אני ממליץ לכם לקרוא בדפים אחרים באתר על 10 הכללים לבחירת חברה לפינוי דירה, וכן על האפשרות של פינוי תכולת דירה לתרומה. חלק לא מבוטל ממי שזקוק לשירות של פינוי דירה בוחר באופציה זו, אך חשוב לשים לב שלמרות הרצון הטוב, מדובר על אופרציה לא פשוטה שיש להערך לקראתה.  

logo בניית אתרים