052-5637133
yosefhaosef@gmail.com

מחפשים קונה תכולת דירה? עצרו וקראו כל מה שחשוב לדעת על פינוי  דירה

מה צריך לדעת כשמחפשים קונה תכולת דירה? וחשוב לא פחות, ממה כדאי להימנע
כשמחפשים שירות של פינוי תכולת דירה. המאמר שעושה סדר אמיתי ומסביר כיצד ניתן להפיק מקסימום רווח מתהליך מורכב זה

אם הגעתם לדף זה, סביר שחיפשתם קונה תכולת דירה או קונים תכולת דירה. ובכן, הגעתם למקום הנכון. אני אספן של פריטים ישראלים וקונה תכולות דירה שבהן פריטים ישנים, עתיקים או אוספים שלמים, ומשלם תשלום גבוה עבור פריטים המעניינים אותי. אם ירשתם דירה ואתם שוקלים להיפטר מהחפצים הישנים שבה, אשמח אם תיצרו עמי קשר. אומנם אני קונה תכולת דירה באופן סלקטיבי בהתאם לתחומי העניין שלי, אך אני בהחלט מסוגל לקנות גם תכולות דירה שלמות, ולכם יש הזדמנות לרווח כספי משמעותי עבור הפריטים הישנים שלכם. לרוב, אלו הנזקקים לשירותיו של קונה תכולת דירה הם אלו שירשו נכס ומבקשים לממש את מכירתו מהר ככל האפשר. אחת הטעויות הרווחות בשלב זה היא מכירה גורפת ומהירה של כלל הציוד והפריטים שבדירה תוך ויתור ממשי על רווח אלטרנטיבי שניתן להשיג מהחפצים הישנים.


קונה תכולת דירה ואספנות

 רוב האנשים הזקוקים לשירותיו של קונה תכולת דירה או קונה ירושות ועזבונות, לא יודעים שחלק מהחפצים הישנים נחשבים לנחשקים, והם פרטי אספנות לכל דבר ועניין. אני מציע לכם ליצור עמי קשר טלפוני טרם הגעת קונה תכולות דירה מקצועי, ואני מבטיח שההצעה שלי תהיה תמיד אטרקטיבית ומשתלמת יותר

 

מבלי חלילה להלעיז על בעלי מקצוע הקונים תכולת דירה באופן גורף, שיטוט באתרי האינטרנט שבבעלותם מעלה תחושה של ספקנות. למשל, סקירה מהירה של תוכן האתרים מדגימה כי תמיד קונה תכולת הדירה הוא נדבן ופילנטרופ ומצהיר כי חלק לא מבוטל מהציוד שהוא קונה נמסר כתרומה. מבלי להיות ציני, אני מתקשה להאמין באלטרואיזם שמוטח בפני ע"י מי שמנסה לשכנע אותי לשכור את שירותיו. כנ"ל בנוגע להצהרותיהם שהמניעים המרכזיים לעיסוקם בתחום פינוי הדירות והירושות הוא היותם "ירוקים" וידידותיים לסביבה, בכך שהם מעודדים שימוש חוזר במוצרים שאחרת היו מושלכים לאשפה. שוב, אני מתקשה להאמין שסוחרים הקונים תכולות הדירה הם בעלי אג'נדת קיימות או מתרעמים כנגד פליטת גזי חממה וההתחממות הגלובלית.


קונה תכולת דירה - הדברים שהסוחרים לא יספרו לכם


בנוסף, רוב הסוחרים הקונים תכולת דירה וירושות מחזיקים באתרי אינטרנט, שם הם מציגים בין היתר מכתבי תודה והמלצות, לטעמי מי שבבעלותו אתר אינטרנט פרטי ומעלה רשימת ממליצים או מכתבי תודה, מגביר במעט את סף החשדנות כלפיו. מלבד זאת, רוב אתרי המסחר המציגים שירות של "קונים תכולת דירה" נותנים תחושה שמולנו עומדת חברת ענק או תאגיד על המעסיק עשרות עובדים, למרות שבפועל מדובר לרוב על אדם אחד ושני עובדים שאסף בבוקר מקרן הרחוב.

 

אין לי כוונה להכפיש את אותם נותני שירות, ואם חלילה מישהו נעלב אני מתנצל מראש, אני מניח שרובם של מי שקונים תכולת דירה הם אנשים הגונים המבקשים לאתר לקוחות פוטנציאליים בשוק תחרותי מאוד, ולכן הם עלולים למעוד בדרך. 

מכירת תכולת דירה היא תמיד קשה ומורכבת, ורוב האנשים המנסים לאתר אדם או גוף שירכשו מהם את תכולת הבית נוטים לטעות הנפוצה של מכירת תכולת הבית כמיקשה אחת. אין שום סיבה הגיונית שתמכרו את הווידאו הישן והמקרר יחד עם אוסף בולים או אוסף תקליטים. הראשונים הינם חסרי ערך ברוב המקרים ואילו האוספים יכולים להניב לכם רווח כספי. 

אז שניה לפני שאתם פונים לקונה תכולת הדירה או הירושה הראשונים שמצאתם בגוגל, המתינו שניה, חלק מהפריטים הישנים שבביתכם עשויים להיות פריטי אספנות אטרקטיביים. 

 

אני פונה אליכם בצורה הישירה ביותר, אני אספן פריטי ישראליאנה ובעל תחומי עניין רבים ומגוונים ואני קונה תכולת דירה המכילה אוספים ופריטים ישנים ועתיקים שברשותכם. שנייה לפני קובעים עם איש מקצוע שעוסק בפינוי דירה או קונה תכולת דירה צרו עימי קשר על מנת שאתן לכם הצעת מחיר עבור פריטים שעשויים לעניין אותי. 

קונה תכולת דירה בכל הארץ

שימו לב שאם שאני מגיע לרוב חלקי הארץ, בין אם מדובר על פינוי תכולת דירה בראשון לציון, אלטעזאכן בתל אביב, פינוי ירושה בגבעתיים, או פינוי דירות בחולון. תמיד אשמח לשמוע מכם, לא משנה היכן אתם ממוקמים. 

גם אם נדמה לכם שתכולת הדירה או תכולת הבית אינה אטרקטיבית, צרו עמי קשר כיוון שסביר שאתם טועים, אני מזמין אתכם גם להעריך באופן עצמי את הפריטים הישנים בדירה, באמצעות קריאת מאמרים המקצועיים באתר המכסים את רוב תחומי האספנות. 


 

logo בניית אתרים