052-5637133
yosefhaosef@gmail.com

שבעה צעדים קלים לקידום אתרים לפינוי תכולת דירה

מטרת המאמר היא להסביר מהי הדרך הטובה ביותר לקדם בגוגל (CEO) אתרי פינוי דירות או פינוי ירושות. במאמר נסביר על מחקר מילות מפתח, אופטימיזציה ונרחיב על מלכת קידום אתרי פינוי תכולות דירה, הלא היא תוכן איכותי מקצועי למאמרי תוכן רלוונטיים

רגע,  למה בכלל באתר שעוסק רובו ככולו בנושאים  של פינוי דירות ואספנות צריך מאמר בנושא של קידום אתרים?

אז ככה, כבר תקופה ארוכה אני שם לב שחלק לא מבוטל מהאתרים שעוסקים בפינוי תכולת דירה או פינוי ירושות פשוט גנובים לי באופן שיטתי חומרים מקוריים מהאתר. אז בדרך כלל מה שאני עושה באותם המקרים שבהם אני מזהה גניבה ספרותית מהאתר שלי, זה לשלוח מייל עם החומרים המועתקים, מסביר מעט על קניין רוחני ולרוב זה מספיק, ואין צורך להמשיך בהתראות לפני הגשת תביעה קטנה.

אז על מנת לחסוך לעצמי את הזמן באיומים בתביעות בגין פלגיאט, ועל מנת להישאר רלוונטי במנוע החיפוש של גוגל בביטויים של פינוי דירות וירושות, החלטתי לתת  7 טיפים מועילים לכל מי שמתכנן להקים ולקדם אתרים העוסקים בפינוי תכולת דירה.

שלב ראשון

מחקר מילות מפתח: זהו את מילות המפתח הרלוונטיות ביותר לתחום של פינוי דירות וירושות. ישנם מספר אתרים המספקים כלים שיכולים לסייע לך באיתור מילות מפתח רלוונטיות. ניתן להשתמש בכלים כמו Semrush או Google Keyword Planner כדי למצוא מילות מפתח רלוונטיות. אגב, אם אתם מתכננים להסתפק במילות המפתח: פינוי דירות, פינוי ירושות, פינוי תכולת דירה לתרומה ופינוי תכולת דירה בחינם, קחו בחשבון שאתם בקושי במחצית הדרך. ישנם ביטויים נוספים רבים שיכולים לשפר משמעותית את מיקום האתר שלכם בגוגל, והכלים שהוצגו יכולים לסייע לכם לאתר אותם.

שלב שני

שיפור האופטימיזציה למנועי חיפוש: חשוב מאוד לבצע אופטימיזציה של רכיבי האתר בכל דף ודף, כגון תגי כותרת, תוכן ותיאורי מטא (תיאור טקסטואלי ותמציתי של הדף, הנמצא מאחורי הקלעים ואינו חשוף לגולש), והכל באמצעות מילות המפתח שזוהו עוד בשלב הקודם.

שלב שלישי

קידום אתרים מקומי: מכיוון שפינוי תכולת דירה או ירושה היא ברוב המקרים עסק מקומי, חיוני לבצע אופטימיזציה של האתר לחיפושים מקומיים המבוססים על מיקום גיאוגרפי. חשוב ליצור פרופיל Google" לעסק שלי" ולבצע אופטימיזציה שלו עם מידע עסקי מדויק, כולל הכתובת, מספרי הטלפון ושעות הפעילות של העסק.

שלב רביעי

אתר רספונסיבי: אתר רספונסיבי פירושו אתר מותאם לא רק למחשב, אלא גם לטלפון נייד. כיום כמעט כל האתרים החדשים הם רספונסיבים, אך יש לוודא זאת מול החברה שבונה עבורכם את האתר.

שלב חמישי

קישורים נכנסים: חשוב מאוד ליצור כמה שיותר קישורים נכנסים באיכות גבוהה לאתר ממקורות רלוונטיים וסמכותיים. ניתן לעשות זאת על ידי יצירת תוכן חיצוני בעל ערך, שיתוף פעולה עם עסקים אחרים, או באמצעות תשלום לחברות המתמחות ביצירת קישורים. במקרה של אתר העוסק בפינוי ירושות ופינוי תכולות דירה, כדאי לכוון לשיתופי פעולה עם אתרים העוסקים בהובלות, או אתרים העוסקים בהשכרת יחידות אחסון.

שלב שישי

שיווק במדיה חברתית: חשוב לעשות שימוש בפלטפורמות של מדיה חברתית כגון פייסבוק, טוויטר ואינסטגרם, כדי לקדם את האתר שלך העוסק בפינוי דירות וירושות, ובעיקר על מנת ליצור מעורבות עם הקהל שלך. שטפו את התוכן שלכם בפלטפורמות הללו, זה עשוי לעזור משמעותית להגיע לקהל רחב יותר ולהגדיל את הנראות של האתר.

רישום העסק שלך במנועים מרכזיים: למשל, רישום באפליקציית איזי או בדפי זהב.

שלב שביעי

יצירת תוכן מקורי ואיכותי: זהו אחד הגורמים הקריטיים בקביעת הדירוג של גוגל. יש לוודא שהתוכן שהעליתם רלוונטי, עדכני, מרתק ואינפורמטיבי למשתמשים. במשפט אחד, תוכן איכותי מעניק ערך לקהל היעד הנכנס לאתר האינטרנט שלכם. מומלץ שהתוכן יכלול פוסטים בבלוג או סרטונים המספקים מידע שימושי על פינוי ירושות או פינוי דירות.

להלן כמה רעיונות לתוכן שיש לכלול באתרים העוסקים בפינוי תכולות דירה או פינוי ירושות:

טיפים להפחתת עומס חפצים: הציעו עצות כיצד להתמודד עם עומס החפצים באזורים שונים בבית, ובכלל זאת ארונות, מרתפים, עליות גג ומחסנים. ספקו מדריכים מדויקים ופרקטיים.

עצות לניקיון הבית: בדרך כלל מי שנדרש לשירות של פינוי תכולת דירה נדרש גם לשירות משלים של ניקיון הבית, הציעו טיפים וטריקים לניקוי משטחים שונים בבית, לרבות רצפות, משטחים ורהיטים.

מינימליזם וחיים פשוטים: שתפו את היתרונות של חיים פשוטים יותר עם פחות רכוש ופחות חפצים. הציעו עצות כיצד ניתן להשתחרר מפריטים שאינם בשימוש קבוע ומדוע עדיף לאמץ אורח חיים מינימליסטי.

חיים ברי קיימא: הדגישו את חשיבות הקיימות והציעו טיפים לצמצום פסולת, מחזור ושימוש מחדש של פריטים.

תרומה ומחזור: ספקו מידע על ארגונים ועמותות העוסקים בצדקה ומקבלים תרומות של פריטים שאינם בשימוש. ספקו טיפים ועצות כיצד למחזר ומהם הדרכים להיפטר מפריטים שלא ניתן לתרום.

סיפורים מעוררי השראה: שתפו סיפורי הצלחה של אנשים ששינו את בתיהם וחייהם באמצעות סדר, ארגון ומינימום חפצים שאינם בשימוש.

קטגוריות אינפורמטיביות ספציפיות: כדאי להרחיב, להעמיק ולכתוב מאמרים מקצועיים על פריטים שברוב המקרים הם חסר ערך לאנשים המעוניינים בשירות של פינוי דירות או ירושות. למשל, מאמרים על תקליטים ישנים, עיתונים ישנים, פינוי ספרים וכו'.

הכר ללקוח את התחום: הסבר לגולש את המושגים הבסיסים בתחום פינוי הדירות, כמו למשל פינוי תכולת דירה בחינם, או פינוי תכולת דירה לתרומה, פינוי בגדים וכו'.

הכי חשוב, זכרו שקידום אתרים הוא תהליך מתמשך, ולוקח זמן לראות את התוצאות. לכן, היו חשוב להיות סבלניים ועקביים במאמצים שלכם.

לסיכום, זה לא משנה אם אתם חדשים או וותיקים ומנוסים בתחום פינוי הדירות, אם בכוונתכם להקים אתר העוסק בתחום או לשדרג אתר אינטרנט קיים, חשוב שתייצרו באופן מתמיד תוכן מקורי המבוסס על ידע שצברתם.

 

 

logo בניית אתרים