052-5637133
yosefhaosef@gmail.com

פינוי דירה בחינם - כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

 

מטרת המאמר היא לחשוף את מאחורי הקלעים של שירות פינוי תכולת דירה בחינם, ולהראות שברוב המוחלט של המקרים מדובר על ניצול של  סוחרים ממולחים, לאור העובדה שתהליך פינוי דירות מכניס את רובנו לסטרס, וגורם לנו לקבל החלטות לא רציונלית ולהפסד של סכומי כסף משמעותיים


אם הגעתם לדף זה, סביר שחיפשתם בגוגל את הביטוי "פינוי תכולת דירה בחינם" או "פינוי דירה בחינם", וככל הנראה אתם נמצאים במצב המורכב שבו אתם נדרשים לפנות תכולת דירה העמוסה לעייפה בפריטים ישנים - וכל זאת במהירות המקסימלית האפשרית ותחת סד זמנים צפוף.

אם אכן אתם נמצאים בצומת של פינוי תכולת דירה או פינוי ירושה, ואתם זקוקים למישהו שייפנה עבורכם את תכולת הדירה או העיזבון באופן מיידי, כדאי שתמתינו מעט. פינוי תכולת דירה בחופזה וללא תכנון וחשיבה מוקדמים יגרור בעקבותיו ברוב המקרים הפסד כספי משמעותי כתוצאה מפניה לאנשי מקצוע המעניקים "פינוי תכולת דירה בחינם". 

 

בניגוד להמצאת הטפטפות או עגבניות השרי שהסבו לנו גאווה לאומית, הפיתוח הישראלי של "פינוי תכולת דירה בחינם" הוא ישראבלוף של ממש, ואלו המנסים להיעזר בשירות זה מגלים מהר מאוד שנשארו בדיוק באותו המצב בו היו קודם לכן, רק ללא פריטים יקרי ערך כמו רהיטים עתיקים או חפצי אספנות (גם אם אתם בטוחים שאין לכם שום פריטי אספנות בדירה, קחו בחשבון שאתם טועים ובגדול, ואני מזמין אתכם לקרוא את המאמר שמסביר על הקשר המפתיע שבין פינוי דירות לתעשיית הסחר בפריטי אספנות בישראל.

 

אז מה הקאטש שעומד מאחורי השירות של פינוי תכולת דירה בחינם? עסקתי בנושא זה בהרחבה במאמר אחר באתר, שם הסברתי על הדרך האמתית שממנה מרוויחים אנשי מקצוע של פינוי דירות. מה שקורה ברוב הפעמים הוא שמגיע לביתכם סוחר פינוי דירות ממולח, כזה שמבין ויודע שאתם נמצאים תחת מכבש זמנים וחייבים למכור את הדירה, וכנגזרת מכך, להיפטר מהציוד הישן שבדירה כמה שיותר מהר. בשלב זה מה שייקרה הוא שסוחר פינוי הדירות שלעיתים מכנה עצמו גם "מומחה פינוי דירה" (אגב, לא ברור לי איזה מומחיות או מיומנות נדרשים על מנת לשנע חפצים ממקום למקום...) יגיע למקום ויסביר לכם מאופן כמעט אקדמי מדוע אתם לא עומדים בקריטריונים של "פינוי תכולת בחינם".

שלא תתבלבלו, סוחר "פינוי הדירות בחינם" שיתייצב מולכם, הוא גם שחקן מוכשר, שיסביר לכם באופן משכנע ועם מימיקת פנים שלא הייתה מביישת את מרסל מרסו, למה הוא בכלל עושה לכם טובה.

זה מה שתשמעו ממנו ברוב המקרים:

  1. "פינוי תכולת דירה בחינם לא משתלם עבורי במקרה שלך, רוב הפריטים פה הם חסרי ערך".
  2. "נכון שבאתר האינטרנט ובטלפון הובטח לך פינוי תכולת דירה בחינם, אבל אין לי שום אפשרות לקיים את מה שהבטחתי, כל הפריטים כאן מפונים ישירות לפח האשפה".
  3. "למה אני דורש תשלום? אתה בכלל צריך להודות לי שהגעתי לפה! אתה מבזבז לי את הזמן עם תכולת דירה שהתחנה הבאה שלה היא המטמנה הקרובה".
  4. "אני מוכן לפנות רק חלק מהפריטים, עבור שאר הפריטים הכבדים אתה תהיה חייב לשלם לי".
  5. "חביבי אני מפסיד עלייך כסף, אתה יודע כמה עלה רק הדלק להגיע לפה, אתה יודע כמה אני משלם לפועל שבא איתי?, לצערי אתה תהיה חייב לשלם לי עבור פינוי תכולת הדירה".

אתם, שנמצאים בסד זמנים זמנים צפוף, מבינים בשלב יחסית מוקדם של המפגש שפינוי תכולה דירה בחינם כבר לא יתממש ושמדובר על זיכרון מתוק שהולך ומתרחק מכם. העניין הוא שבשלב הזה אתם כבר עמוק בתוך משא ומתן על תשלום עבור שירות שהובטח לכם שיהיה חינמי.

קחו בחשבון, סוחר פינוי הדירות הוא בחור עירני, חד ומודע לכל הקשיים שלכם. הוא מודע לכך שאולי אחד ההורים המבוגרים שלכם עובר לבית אבות או חלילה נפטר, הוא יודע שאתם במצב רגשי מורכב כי אתם מוקפים בחפצים של חיים שלמים ואין לכם מושג מה לעשות איתם ואיך לצאת מהבוץ הזה של פינוי הדירה. כל אלו משחקים לידיו של סוחר פינוי הדירות, ומאפשרים לו להוליך אתכם שולל ולא לקיים מה שהובטח לכם קודם לכם באינטרנט או בטלפון. אגב, באתר ישנו מאמר מקיף העוסק בפינוי דירות נפטרים ומציג עשרה כללי זהב שחובה להכיר טרם פניה לעסקני פינוי דירות. 

אני אספן המציע לכם אלטרניטיבה, אני מציע לכם לפנות אלי טרם שאתם פונים לסוחרי פינוי דירות. כאמור, אני אספן של מגוון תחומים, ואני אשמח לרכוש מכם פריטי אספנות שונים ומגוונים. אני מסוגל לרכוש כמויות גדולות של ספרים ישניםתקליטים, מסמכים, עיתונים ישנים ואני מתענין כמעט בכל פריט משנות החמישים. למעט זאת, כמי שנמצא שנים בתחום האספנות / פינוי תכולות דירה, אשמח לתת בפגישה טיפים פרקטיים להתנהלות מול סוחרי פינוי תכולות דירה.


logo בניית אתרים