052-5637133
yosefhaosef@gmail.com

פינוי תכולת דירה בפתח תקווה

במאמר זה ריכזתי את ארבעת הדברים החשובים שיש לפני שניגשים לפינוי תכולת דירה בפתח תקווה. בנוסף, ננסה ללמוד מדוע פניה בשלב מוקדם לעסקני פינוי דירות וירושות עלולה להיות טעות של ממש שבגינה תפסידו סכומי כסף משמעותיים

 

גרים באם המושבות וזקוקים לפינוי של חפצים ישנים מהבית? תושבי פתח תקווה וירשתם דירה או בית שעמוסים ברהיטים ופריטים ישנים?

ובכן הגעתם למקום הנכון, אני אספן של מגוון פריטים ואשמח לתת לכם הצעת מחיר משתלמת עבורם, שנייה לפני שאתם פונים לסוחרי פינוי דירו או פינוי ירושות. ברוב הפעמים אנו נזקקים לשירות זה במקרים של מעבר ההורים לבית אבות או דיור מוגן, או שפשוט צברנו חפצים רבים מדי ואנו רוצים לחדש את האנרגיות בבית או בדירה.

פינוי תכולת דירה ואספנות בפתח תקווה

רוב האנשים בכלל לא יודעים אודות הקשר המפתיע שבין פינוי תכולת דירה ואספנות, ולכן הם מעבירים את כל תכולת הדירה לסוחרים, מבלי לדעת שעבור פריטים כמו תקליטים ישנים, או אפילו עיתונים, ניתן היה להרוויח כסף.

 הטעות הנפוצה של יורשי דירות בפתח תקווה

אחת הטעיות הנפוצות של מי שירש דירה בפתח תקווה והסביבה היא רצון למימוש מהיר של הנכס, תוך התעלמות מהרווח הפוטנציאלי שניתן היה להפיק גם מהחפצים הישנים שבתכולת הדירה. רובנו טועים לחשוב שפריטי אספנות יקרים נחשבים רק תמונות, פסלים או ריהוט מהמאה ה 19, זוהי טעות נפוצה שבגינה אתם עלולים להפסיד סכומי כסף משמעותיים.

למעשה, רוב הסחר בפריטי אספנות כיום נעשה בכלל סביב אוספים שלעיתים נתפסים כאזוטריים כמו למשל הגדות של פסח או משחקי קופסא וצעצועים משנות ה 60. אגב, אם אתם שוקלים פינוי תכולת דירה למחזור, או פינוי תכולת דירה לתרומה, ממליץ לכם לקוא את שני המהאמרים המקיפים שכתבתי בנושא. 

אלטעזאכן פתח תקווה

 

מי שמודע היטב לערך האמיתי של החפצים הישנים שלכם הוא מי שמכנה עצמו אלטעזאכן פתח תקווה. אל תטעו מהשם או מהמראה של סוחר פינוי הדירות, מדובר על מומחים של ממש שיודעים לאמוד את ערכו של כל פריט אספנות במקצועיות שלא הייתה מביישת את האוצרת של בית התפוצות שבירושלים או מוזיאון תל אביב. נכון, תמיד תהיה על פניו של סוחר האלטעזאכן אותה הבעת פנים מאוכזבת כשתציגו להם את תכולת הדירה, אבל אל תיפלו בפח, בתוך תוכם הם בוערים מהתרגשות וכבר חישבו ותמחרו כל חפץ ופריט.

פינוי תכולת דירה חינם בפתח תקווה

 

אחד הדברים שתשמעו בשלב זה של הפגישה הוא שמדובר על עבודה שאינה משתלמת עבורם, שתכולת הדירה אינה שווה דבר ושהם יידרשו לשלם לפועלים, ולכן אין סיכוי שיוכלו לשלם עבור החפצים הישנים שבדירה. ובכן, בשלב זה הם יכירו לכם את אחד מהפיתוחים הישראליים הפחות מוצלחים "פינוי תכולת דירה בחינם". כבר כתבתי במקום אחר באתר על הישראבלוף הזה, וכאן רק אציין כי בעולם פינוי הדירות אין מתנות חינם, וככל שהציעו לכם סוג כזה של עיסקה, כנראה שמנסים להונות אתכם.

דרך נוספת שבה ינסו לשכנע אתכם לסגור עסקה נפסדת עבורכם היא באמצעות הפחדות. אחת הטכניקות המפורסמות היא שככל שתפנו את תכולת הדירה לבד, הרשות המקומית בפתח תקווה בהכרח תקנוס אתכם בעשרות אלפי שקלים. כמובן שמדובר בשטות גמורה, ובעניין זה אצרף קישור ישיר לאתר העירייה, שם פשוט מקלידים את שם הרחוב, ומיד מקבלים מידע אודות ימי פינוי הגזם והגרוטאות.

בנוסף, ריכזתי עבורכם בטבלא את ימי פינוי הגזם וגרוטאות פינוי הדירה בפתח תקווה בחלוקה עפ"י שכונות וימים.

 

פינוי גזם ותכולות בית בפתח תקווה

שם השכונה

יום פינוי הגזם ותכולות הבית

הדר המושבות

ב

הדר המושבות החדשה

ב

האחים ישראלית

ב

נווה גן

ב

קרול

ב

צמרת גנים

ב

מחנה יהודה

ב

שעריה

ב

אחדות

ב

שיכון מפ"ם

ב

שיפר

א

כפר אברהם

א

משכנות הגנים

א

הפועל המזרחי

א

תקומה

א

קריית אלון

א

קריית אליעזר פרי

א

קריית דוד אלעזר

א

נווה גנים

א

כפר גנים ג'

א

נווה עוז

א

רמת ורבר

ג

בר יהודה

ג

כפר גנים א'

ג

כפר גנים ב'

ג

בת גנים

ג

בלינסון

ג

עמישב

ג

הדר גנים

ג

מרכז העיר

ד

עין גנים

ד

איזור תעשיה סגולה

ה

איזור תעשיה ירקונים

 

* לאור העובדה שלעיתים ישנם שינויים ממליץ להתעדכן באתר ברשות המקומית.

 

לסיכום, אם אתם נמצאים בצומת של פינוי תכולת דירה בפתח תקווה והסביבה, אשמי אם תיצרו עמי קשר על מנת שאסייע לכם לדעת אילו פריטים יכולים להיחשב כפריטי אספנות.

logo בניית אתרים