052-5637133
yosefhaosef@gmail.com

פינוי תכולת דירה של אספנים ואגרנים כפייתיים - הזדמנות לרווח כספי משמעותי

חייו של אגרן כפייתי או אספן כפייתי הם קשים מנשוא לו ולמשפחתו הקרובה. רוב האנשים לא יודעים שמדובר על הפרעה אגו-דיסטונית, כזו שהלוקה בה מודע לסבל שהיא גורמת לו והיה מעדיף להחלים ממנה. עוד לא יודעים שככל שמדובר באיסוף או אגירה של פריטים וחפצים משנות ה 50 או ה 60 ניתן יהיה להניב רווח כספי מהפתולוגיה הנפשית

 

אם הגעתם לדף זה כנראה שחיפשתם את הביטוי "פינוי אגרנות כפייתית" או "פינוי דירות אגרנים". לפני שאסביר על הגורמים לאספנות כפייתית ואגרנות כפייתית, אתחיל דווקא מהסוף ואציג את המסקנה המרכזית והחשובה ביותר הקשורה לפינוי תכולת דירה של אספן פתולוגי או אגרן פתולוגי - תכולת הדירה עשויה להכיל פריטים השווים כסף רב!


                 

פינוי תכולת דירה של אגרן כפייתי                                                           פינוי תכולת דירה של אגרן כפייתי 

אם אתם נמצאים בצומת בה אתם נדרשים לטפל בפינוי תכולת דירה או פינוי דירה של קרוב משפחה שהוא אגרן כפייתי או אספן כפייתי, יש לכם הזדמנות אמיתת לרווח כספי עבור הפרטים הישנים שצבר עם השנים. אני בטוח שנראה לכם לא סביר שהררי הג'אנק וערימות החפצים הלא שמישים שווים כסף, אך אתם טועים ומיד אסביר את ההיגיון האספני לכך. רוב האנשים לא יודעים שדווקא החפצים היום יומיים משנות ה 40-70 נחשבים לאספניים ומבוקשים ביותר. למשל, ברור לכל בר דעת שחפצי אומנות כמו ציורים, פסלים או חפצי אספנות כמו בולים ומטבעות ושטרות ישנים נשמרו ואוחסנו היטב, אך דווקא החפצים שהיו בשימוש שוטף ויום יומי הושלכו לפח מיד לאחר השימוש וכמעט ולא שרדו, והנדירות היא שהופכת אותם היום לנחשקים בקרב אספנים.

 

יש לכך מספר רב של דוגמאות, למשל, מי שאסף כרטיסי נסיעה באוטובוס בשנות החמישים נתפס ככל הנראה בזמן אמת כתמהוני או כאספן ואגרן כפייתי, וכנ"ל בנוגע למי שאסף אריזות של חומרי ניקוי, בקבוקי שתיה, עיתונים, מגזינים, ספרים, עטיפות מסטיק, קופסאות גפרורים, חפיסות סיגריות ועוד ועוד.

דמיינו איך הייתם נועצים עיניים היום אם הייתם רואים אדם המחטט בפחים או אוסף מהרצפה חפיסות סיגריות ריקות או עיתונים? סביר שהייתם אומרים שהוא מטורף או אולי מאבחנים אותו כ
OCD - Obsessive Compulsive Disorder. מצד שני, נראה אתכם מצליחים להשיג היום את אותם חפצים יום יומיים משנות ה 40 וה 50? אני כבר מודיע לכם, זה כמעט ובלתי אפשרי כיוון שהחפצים הללו הושלכו מיד לאחר שימוש, בדיוק כפי שאנו נוהגים כיום.

 

לכן, ככל שיש ברשותכם תכולת דירה של אגרן כפייתי, הגעתי למקום הנכון, לא משנה אם מדובר על עיתנים מתפוררים, ספרים ישנים, תקליטים או אפילו מסמכים דהויים, יש מצב שפריטים הללו שווים לא מעט כסף.

 

פינוי תכולת דירה ואספנות - יכול שמישהו ישלם כסף עבור האשפה הזו?

לכן, מבלי להיות ציני, ומבלי להפחית מחומרת ההפרעה הנפשית של אספנות כפייתית ואגרנות כפייתית והנזק שהן גורמת לא רק לאדם עצמו אלא גם לסביבתו הקרובה, יש לכם סוף סוף הזדמנות להרוויח כסף מהפסיכופתולוגיה והאספנות הכפייתית או האגרנות הכפייתית. אני לרגע לא מפחית מעוצמת הקושי שחוויתם בטיפול או סיוע למי שהוא אגרן כפייתי או אספן כפייתי, אך כעת כשהגיע הזמן לפינוי תכולת הדירה שלו, זו ההזדמנות שלכם (ושלו) להרוויח סכומי כסף משמעותיים.

 

אני בהחלט ממליץ לכם לפנות לאנשי מקצוע שמומחים בפינוי תכולות דירה של אספנים כפייתיים ויודעים כיצד לשנע הררי חפצים ישנים של אגרנים ואספנים כפייתיים, אך לפני שאתם פונים לאנשי המקצוע, פנו אלי וקבלו ממני הצעה כספית אטרקטיבית עבור פינוי תכולת הדירה והפריטים והחפצים הישנים שעשויים לעניין אותי. אני אספן של מגוון פריטים ישראלים ויהודיים והחלטתי לשנות טקטיקה באופן בו אני מאתר ומשיג את פריטי האספנות שלי.

פינוי דירות ואספנות פתולוגית

בסופו של יום, תכולות הדירה של אספנים ואגרנים כפייתיים עושות את דרכן לשווקי הפשפשים שם קונים אותם אספנים (חלקם בעצמם אספנים כפייתיים...). כאמור, אני אספן, ואני מעוניין להגיע ישירות למקור, בכך אני יכול ללמוד על החפץ וגלגולו ישירות מהאדם שאסף אותו, ובנוסף מתאפשר לי לאתר כמויות גדולות יותר של חפצים. שימו לב, אני לא עוסק בפינוי תכולות דירה, אני אספן שיכול ומסוגל לקנות כמויות גדולות של חפצים הרלוונטיים לתחומי האיסוף שלי.

 

ההבדל בין אספנות כפייתית לאגרנות כפייתית

כמובן שאין בכל האמור לעיל יעוץ מקצועי או רפואי מסוג כזה או אחר. בדיוק כמו בכל התנהגות פתולוגית אחרת, יש לבחון את ההתנהגות של אגרנות כפייתית או אספנות כפייתית על רצף, שבקצהו האחד ההתנהגות נורמלית ובריאה ובקצהו השני הפרעה פתולוגית המופיעה בספרי הסיווג הפסיכיאטריים עם קריטריונים ברורים לאבחון (שני הספרים המרכזיים לאבחון הם ה Diagnostic and Statistical Manual - DSM - או ICD – International Classification of Disease).

 

אז מה צוברים אנשים בעלי לקות של אספנות כפייתית ואגרנות כפייתית? כאמור יש לבחון ההפרעה כעוצמת התנהגות הנמדדת על רצף, מהקל אל הכבד. למשל: איסוף כרטיסים משומשים לקונצרטים, הצגות או סרטים, איסוף עיתונים, צעצועים ומשחקים, תקליטים, עיתונים ועוד, כל אלו נמצאים קרוב לצד הבריא של הרצף, והצורות הללו של איסוף לא מפריעות ליכולת לתפקד בחיי היומיום. אנשים אלו אפילו עשויים להתבדח עם אחרים על ההרגלים המוזרים שלהם, והאיסוף יישאר בגדר תחביב ולא ייחשב כהפרעה של אגרנות או אספנות כפייתית. ברוב המקרים אדם זה לא יזדקק לסיוע מקצועי בדמות פינוי תכולת דירה או התערבות אחרת.

 

כאשר האדם האוגר או האוסף חווה את ההתנהגות האגרנית כמטרידה או כזו שהיא לא בשליטתו ולא ניתנת לעצירה, אנו כבר עוברים לצד האבחוני פתולוגי של הרצף. במקרים הללו האדם חווה קושי מתמשך להשליך או להיפרד מחפצים אישיים וזאת מתוך דחף פנימי להציל אותם או מפחד ממצוקה שתתלווה להשלכתם. אלו גורמים להעמסה קיצונית של הבית או אפילו מקום העבודה בחפצים, עד שהם הופכים לבלתי נסבלים או בלתי שמישים.

 

להבדיל מאגרנים כפיתיים, אספנים כפייתיים גמישים יותר באופן שבו בוחרים אילו חפצים הם אוספים, וברוב המקרים ישנו הגיון פנימי התוחם את האספנות. גם האספן הכפייתי עשוי להפגין חרדה לנוכח המחשבה שיאלץ להיפרד מהרכוש שצבר.

 

בגלל תחושת החרדה וחוסר השליטה המתלווים למחשבה על פינוי החפצים, מתקשים האגרנים הכפיתיים להיפטר מהררי הרכוש שצברו. אלו הופכים את הפינוי הדירות של אגרנים כפייתיים למשימה מורכבת ולמלאכת מחשבת.

 

רוב הפעמים הערך הכספי של הפריטים והחפצים הישנים שנאספו הוא חסר משמעות עבור האספן הכפייתי, והאגירה מוגדרת כקושי פרידה מפריטים ללא קשר לערכם. שימו לב, אגרנים בהחלט עשויים לאסוף פריטים יקרים, אך הם גם עשויים לאסוף אשפה.

 

עוד הבדל בין אספנים כפייתיים לאגרנים כפייתיים הוא שלמרות שאצל הראשונים הפלישה למרחב המחיה על ידי האוספים היא משמעותית, הפריטים יהיו מסודרים בתצוגה או מאורגנים בצורה הגיונית. לעומת זאת אצל האגרנים הכפייתיים הבית וחללי המחייה עלולים להיות כל כך עמוסים ומבולגנים עד שהם בקושי יכולים לזוז. משתנה נוסף המבדיל בין אגרנות כפייתית לאספנות כפייתית הוא מידת המצוקה שיחוש האגרן אן האספן לנוכח להתנהגותו. אגרנים כפייתיים יחושו ברוב המקרים מצוקה משמעותית בחיי היום היום ויתקשו להחזיק במקום עבודה ויתקשו לשמור על קשרי משפחה נורמליים. בניגוד אליהם אספנים כפייתיים יהיו בעלי קשרי משפחה חזקים וברוב המקרים יהיו בעלי אינטראקציות חברתית עם אספנים אחרים.

פינוי תכולת דירה ואספנות בכל הארץ

עבור תחביב האספנות שלי אני מוכן להגיע לרוב חלקי הארץ, אז אם אתם נדרשים לפינוי תכולת דירה בגבעתיים, אלטעזאכן בתל אביב יפו או פינוי ירושה בחיפה והקריות, אשמח אם תיצרו קשר ותאפשרו לעצמכם רווח כספי של ממש מפריטים ישנים שאין לכם עוד צורך בהם.


לסיכום, אם נקלעתם לצומת בה אתם נדרשים לפנות תכולת דירה של אספן כפייתי או אגרן כפייתי, קחו בחשבון כי הפריטים והחפצים היום יומיים והישנים עשויים להיות שווים כסף. שניה לפני שאתם פונים למפנה תכולות מקצועי, צרו עמי קשר על מנת שאציע לכם תשלום עבור הפריטים שעשויים לעניין אותי.logo בניית אתרים